Frydl instalatér – voda, plyn, topení a kanalizace
non stop770 61 61 61
voda, plyn, topení a kanalizace

Nová prodejna v Karlíně, zjistit více

instalace čisticích kusů a zpětných klapek

Systém kanalizace, ke svému dokonalému fungování potřebuje vcelku sofistikovaný přístup. Není-li systém dobře udělaný, vyhoří i sebelepší instalatér. Praha má skvělý kanalizační systém spádové kanalizace a stok, který spravuje PVK, domovní kanalizaci pak spravuje majitel objektu, respektive jeho instalatér. Pak-li že je třeba vyčistit kanalizaci, provádí se strojní čištění kanalizace, nebo tlakové čištění. Je třeba mít dobře přístupné čistící kusy! Máte problém s kanalizací? Potřebujete čistit kanalizaci a nebo odpad a nevíte odkud? Potřebujete si je jen popovídat o kanalizací?

Volejte nonstop 770 61 61 61. Čistíme odpady, kanalizace, děláme opravy a výkopy.

Provádíme


Vymezujeme se proti ostatní konkurenci zcela individuálním přístupem. Neúčtujeme hodiny, příplatky, cestovné, vzdušné, montérkovné a ostatní nesmysly. Naše filozofie je jednoduchá: prostě se domluvíme. Cenu práce vám sdělíme ihned po prohlídce místa zakázky viz Kolik to bude stát? v rubrice Bez příplatků. Naše cenotvorba je transparentní a férová.
Jsme profesionálové, team sehraných řemeslníků. Naším přístupem vám šetříme čas a peníze, které můžete u konkurenčních "hodinových" firem zbytečně utratit. Každý řemeslník má jiné tempo a potřeby. Proto nepovažujeme hodinové účtování za vhodné.

Příplatek za expresní služby 0 Kč

začneme
dnes

Příplatek za práce o víkendu 0 Kč

bez
příplatků

Elektrikář

nonstop
elektrikář


Bojlery a kotle

bojlery
bojlírky

Čištění kanalizace a odpadů

čištění
odpadu

Detekce úniku vody

detekce
vody

Kalová sanitární čerpadla SFA Sanibroy

sanitární
čerpadla

Pohotovostní služba 24/7

pohotovost
24/7

Orientační ceník prací

orientační
ceník

naše služby

čištění ucpaných odpadů a kanalizací včetně revize

Zeptejte se nebo objednejte on-line!