Frydl instalatér – voda, plyn, topení a kanalizace
non stop770 61 61 61
voda, plyn, topení a kanalizace

Nová prodejna v Karlíně, zjistit více
plynaři

rozvody plynu

Náš plynoservis je plně vybavený a připravený NON STOP k řešení normálních situací i potíží a havarijních situací na vašem plynovodu. Jsme plynaři, mistři svého řemesla. Opravy, montáže rozvodů plynu, revize plynu. To vše umíme v řádné technologické kvalitě a režimu non stop.

Naši plynaři jsou schopni provádět jak malé opravy tak montáže většího rozsahu. Veškeré plynařské práce provádíme na klíč.

Rozvody plynu provádíme vždy v kvalitních materiálech, lisujeme, sváříme. Prohlídky místa montáže a konzultace jsou samosebou zdarma.
Vymezujeme se proti ostatní konkurenci zcela individuálním přístupem. Neúčtujeme hodiny, příplatky, cestovné, vzdušné, montérkovné a ostatní nesmysly. Naše filozofie je jednoduchá: prostě se domluvíme. Cenu práce vám sdělíme ihned po prohlídce místa zakázky viz Kolik to bude stát? v rubrice Bez příplatků. Naše cenotvorba je transparentní a férová.
Mezi běžné služby patří opravy netěsností, přípojky plynu, připojení plynových sporáků, plynoservis - servis spotřebičů, rozvody plynu v "železe" nebo rozvody plynu v materiálek CU.

Naše plynaře objednávejte nonstop na telefonním čísle 770 61 61 61.


Jsme profesionálové, team sehraných řemeslníků. Naším přístupem vám šetříme čas a peníze, které můžete u konkurenčních "hodinových" firem zbytečně utratit. Každý řemeslník má jiné tempo a potřeby. Proto nepovažujeme hodinové účtování za vhodné.

Příplatek za expresní služby 0 Kč

začneme
dnes

Příplatek za práce o víkendu 0 Kč

bez
příplatků

Elektrikář

nonstop
elektrikář


Bojlery a kotle

bojlery
bojlírky

Čištění kanalizace a odpadů

čištění
odpadu

Detekce úniku vody

detekce
vody

Kalová sanitární čerpadla SFA Sanibroy

sanitární
čerpadla

Pohotovostní služba 24/7

pohotovost
24/7

Orientační ceník prací

orientační
ceník

naše služby

čištění ucpaných odpadů a kanalizací včetně revize

Zeptejte se nebo objednejte on-line!