řemeslníci každodenní potřeby
jsme tu pro vás non-stop
logo FRYDL Servis
non-stop
770 61 61 61

Teplo bude! - Celý záznam besedy v Praze Suchdol

Rozhovory

Záznam z besedy v městské části Praha Suchdol na téma jak správně topit v době energetické krize.

zobrazit celý článek

Třetí místo na Czechman Triatlonu a bronzová medaile z Mistrovství ČR ve středním triatlonu pro Pavla Wohla

Podporujeme

Na startu letošního ročníku Czechman Triatlonu, největším triatlonovém podniku pořádaném v České republice, se sešla kompletní česká špička. Pavel Wohl, s podporou FRYDL Servisu, obhájce loňského prvenství v tomto závodě, nakonec získal třetí místo. Přečtěte si rozhovor s Pavlem Wohlem o průběhu tohoto napínavého závodu.

zobrazit celý článek

TEPLO - Bude drahé a nedostupné?

Rozhovory

Jak vybrat správné vytápění a jak šetřit spotřebu při topení – Rozhovor s Pavlem Frydlem, ředitelem montážních firem Frydl servis a Plynoservis Jílek.

zobrazit celý článek

Tepelné čerpadlo: Luxus, nebo standard?

Mistři řemesla doporučují

Ceny energií jdou nahoru a každá domácnost tak řeší, jakým zdrojem vytápět. Bezpracné, ekologické a levné topení poskytují tepelná čerpadla, která se postupně stávají standardem, podobně jako dříve například kotle na zemní plyn.

zobrazit celý článek

Rekonstrukce stoupaček: Jak na to, aby vše dopadlo dobře

Rady a návody

Výměna stoupaček může proběhnout pohodově a bez komplikací, pokud ji dobře naplánujete a necháte ji na odbornících. Jak postupovat, aby se rekonstrukce neproměnila v tragédii? A na co si dát pozor?

zobrazit celý článek

Jak přežít práci ve výšce a co je k tomu zapotřebí?

Rozhovory

Práce ve výškách vyžaduje jistou míru bezpečnosti. Abyste své snahy přežili, navštívili jsme prodejnu s vybavením pro výškové práce a arboristiku Fall Protection. V krátkém rozhovoru vám ukážeme, že vaše bezpečnost i v extrémních situacích není nic nedosažitelného.

zobrazit celý článek

Co je s tím bojlerem? A potřebuje vyměnit?

Rady a návody

Bez teplé vody by byl náš život mnohem méně pohodlný. Všichni jsme zvyklí otočit kohoutkem a užít si komfort. Nejčastěji se v českých domácnostech voda ohřívá v bojleru. A nejlepší je takový bojler, o kterém vůbec nevíte. Abyste s ním měli co nejméně starostí, jsme tady my. Pomůžeme vám s jeho výměnou, servisem i opravou.

zobrazit celý článek

Jak vybrat a vyměnit plynový kotel?

Mistři řemesla doporučují

Výměna plynového kotle se může zdát jako náročná věc. Musíte ho vybrat, domluvit se s řemeslníky, všechno naplánovat. Ukážeme vám, jak to děláme my a poradíme vám s výběrem správného zařízení, typu a značky. Ráno začneme. Odpoledne topíte.

zobrazit celý článek

Rozhovor s René Chejnem o čištění topných systémů

Rozhovory

Proplachujte topný systém, ušetříte až 30 % za energie - radí expert René Chejn - rozhovor o čištění topných systémů, kde zjistíte jak je to důležité nejen kvůli úsporám za energie.

zobrazit celý článek

Aby to lépe topilo, teklo a hřálo!

Rady a návody

Více tepla a menší náklady lze dosáhnout - pokud budete pravidelně provádět následující kroky.

zobrazit celý článek

Vyčistíme trubky!

Nové služby

Zvýšíme průtok vody v rozvodech a zvýšíme výkon topných systémů. Proplachování potrubí chrání systém a šetří peníze, zvyšujeme průtok pitné vody! Odkalujeme a čistíme topení a topné systémy. Zvyšujeme účinnost topení! Naše unikátní technologie Multi Push je speciálně sestrojená pro vodovodní a topné systémy a čištění radiátorů.

zobrazit celý článek

Udržujte topení v kondici!

Rady a návody

Můžete být majitelem sebelepšího auta věhlasné značky, ale bez pravidelné údržby a servisu se prostě auto jednou zadře a zastaví a dál prostě nepojede. Stejně tak kotel či jiné technické zařízení ve vašem domě. Jak už to bývá k havárii dochází vždy v co nejnemožnější situaci. Já i ostatní technici známe noční telefonáty prosících zákazníků, kterým spadne kotel o vánocích v mínus 20 stupních. V drtivé většině případů se jedná o závady způsobené podceněním pravidelného servisu a nebo špatně provedeným servisem. Většina z nás si neuvědomuje, že ten přístroj dole ve sklepě, či někde v bytě zastrčený v koupelně potřebuje servis i když se neprojevuje žádná závada. Je třeba kotel pravidelně čistit, vysávat a prohlížet jeho životně důležité funkce.

zobrazit celý článek